Pokud máte doma usušené byliny (nebo pomeranč, či citronovou kůru), přineste je prosím zvážené a podepsané do školy do pátku 12. června p. vychovatelce Tomáškové. Sbírat můžete i přes prázdniny a byliny přinést v září. Peníze budou žákům proplaceny (cca za 3. měsíce) děkujeme za spolupráci.
SBĚR BYLIN

