PŘESMĚROVÁNÍ NA DAROVACÍ STRÁNKU K PROJEKTU ZAHRADY MŠ TELECÍ.

Darovací stránku s transparentním účtem zobrazíte i po kliknutí na následující odkaz

Veřejná sbírka MŠ Telecí.

Přispět do veřejné sbírky nebo zapojit se do projektu můžete i Vy. Pro více informací nás kontaktujte na skola@zsteleci.cz.

Děkujeme všem, kteří náš projekt již podpořili ať finančními dary, nebo svými příspěvky do tomboly, občerstvením, výrobky na školní podzimní slavnost nebo vánoční jarmark aj.

Děkujeme dárcům a našim podporovatelům!

O PROGRAMU ZAHRADA HROU

Mateřská škola Telecí se zúčastnila grantové výzvy Zahrada hrou 2021 a byla úspěšně vybrána mezi 5 školek z celé České republiky, které získaly grantovou podporu od Nadace Proměny Karla Komárka.

Grantový program Zahrada hrou nabízí pomoc školám, které chtějí přeměnit své školní zahrady v podnětné prostředí, kde se děti mohou svobodně rozvíjet, objevovat své schopnosti a upevňovat svůj vztah k okolnímu světu. Více informací o programu na stránkách Programu Zahrada hrou.

VÁNOČNÍ JARMARK

Mateřská škola ve spolupráci se Základní školou a rodiči Ekotýmu uspořádala 14. 1. 2023 v kulturním domě Vánoční jarmark. Akci zahájilo vystoupení dětí MŠ a ZŠ Telecí. Ke koupi byly výrobky nejen dětí, pedagogů a rodičů, ale i místních firem, výtvarníků aj. a také bohaté občerstvení. Součástí akce bylo posezení s místními harmonikáři panem Trnkou a Roušarem. Kasička naší sbírky se zaplnila a čekáme na potvrzení konečné částky. Děkujeme!